KONST / Litografier / Litografi 13824487
nr 1382 4487
Per Anders Palmqvist
(f. 1933), Sverige
Litografi, Per Anders Palmqvist, (f. 1933), Sverige. Signerad, motiv från Trollhättan, 40x60, yttermått inklusive ram: 56X72 cm
måndag 1 mars 2021
kl 18:39:51
Per Anders Palmqvist
Läs mer om Per Anders Palmqvist